spodnie kuloty w kolorze zielonym

Modne spodnie na jesień 2020

W ostatnich latach w modzie pojawiło się sporo nowości. Są to na przykład spodnie kuloty, które mają taki krój, jakiego nigdy wcześniej nie było. To spodnie damskie dla kobiet, które są raczej wysokie i mają szczupłe nogi. Sprawdzają się doskonale latem, ale też jesienią i zimą. Takie eleganckie spodnie damskie można zakładać na przykład do wysokich kozaków, tworząc w ten sposób stylizacje do pracy.

Modne wełniane kuloty na zimę

Kuloty są szyte z różnych tkanin. Na wiosnę i lato to zwykle przewiewna wiskoza, a na jesień czy zimę to wełna. Takie kuloty z wełny wyglądają bardzo elegancko, dlatego będą doskonałym wyborem dla tych kobiet, które muszą nosić się zgodnie z zasadami dress code, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z prawnej fantazji. Eleganckie kuloty w połączeniu z wysokimi kozakami, a także kaszmirowym swetrem albo koszulą, to zestaw godny nawet menadżerki największej korporacji.

Kuloty z jeansu na każdy dzień

Świetną propozycją na jesień są też kuloty z jeansu. Ten model spodni nawiązuje do mody z lat 70, dlatego świetnie prezentuje się w połączeniu z dzieci z tymi koszulami, ale też marynarkami w kratę. Takie jeansy doskonale wyglądają w połączeniu z kozakami, botkami, ale też z obuwiem sportowym. Możliwości stylizacji jest naprawdę wiele. W jeansowych kulotach świetnie wyglądają kobiety, które są wysokie, mają szczupłe nogi. Kuloty dodają optycznie ciała, dlatego w ten sposób można korygować swoją sylwetkę. Nie jest to model dżinsów łatwy do noszenia, ale bez wątpienia bardzo charakterystyczny i spektakularny.