Marka Dkaren

Prowadzenie i efektowne utrzymanie marki na rynku pracy nie jest łatwym zadaniem, dlatego powinniśmy być dumni z każdej dobrze funkcjonującej polskiej firmy z dobrym produktem. Jedną z takich marek jest Dkaren. Kto za nią stoi i co oni oferują?

Historia DKaren i jej wizja

Firma działa od 2001 roku w Stęszewie. Właścicielką jest Pani Karina Łakoma, która z wykształcenia i z pasji zajmuje się krawiectwem od ponad 25 lat. Współtwórcą firmy jest jej mąż Karol Łakomy i tak od dziewiętnastu lat rozwijają swoją działalność.

Wszystkie propozycje produktów to indywidualne projekty Pani Kariny dopracowywane przez nią przez wiele miesięcy, lat w najmniejszych detalach i szczegółach. Projektując myśli o sobie, a także o innych kobietach – jakie mają oczekiwania względem bielizny nocnej i czego by chciały.

Właścicielka firmy stawia na materiały najwyżej jakości i korzysta z usług profesjonalnych szwaczek i krawcowych tak, aby jej projekty zostały sfinalizowane w 100%.

Dkaren szlafrok

Szczególnym zainteresowaniem na stronie internetowej sklepu cieszą się szlafroki Dkaren. Są doceniane przez klientów ze względu na dbałość o szczegóły wykonania, dobór kolorystyczny, a także komfort i wygodę noszenia.

Kroje są szczególne, nie są to proste zwyczajne szlafroki. Są dopasowane do współczesnej kobiety. Mimo swojej wygody są dodają kobiecości, nadają charakteru, seksapilu i wcale nie czujemy się w nich jak w przeciętnym ubraniu domowym.