bluzka la diva

Wybierz kolorowe damskie bluzki na jesień

Kiedy przychodzi jesień wiele osób automatycznie dostraja się do panującej aury i wybiera ciemne i ponure kolory ubrań. Tymczasem kolor jesienią nie musi być zastosowany jedynie w dodatkach, takich jak torebki czy apaszki, ale również jeśli chodzi o damskie bluzki na jesień.

Jak wyglądać kolorowo również jesienią?

Jesienią również warto postawić na kolor i wybrać bluzki damskie w odcieniach żółci, czerwieni czy magenty. W ten sposób nawet w pochmurny dzień możesz dodać sobie więcej energii i pozytywnego nastroju. Koloroterapia jesienią jest jak najbardziej potrzebna, dlatego warto sięgać po kolorowe ubrania.

Bluzki damskie na zimę – na jaki krój się zdecydować?

W modzie jesiennej i zimowej dominują lekko luźne kroje i tzw. oversize. Bluzki na jesień i zimę (np. takie https://yups.pl/bluzka)  mogą posiadać deseń, gdyż są one bardzo modne w tym sezonie. Warto wybrać taki, który będzie nam najbardziej odpowiadał, a do wyboru jest zarówno kratka, paski, kropki, jak i kwiatki, a więc desenie, które modne były również latem. Do plisowanej spódnicy, warto wybrać bluzkę koszulową z kołnierzykiem, która doskonale się sprawdzi. Do połyskujących materiałów welurowych można dobrać szyfonowe bluzki. Doskonale sprawdzą się również marszczone bluzki w stylu hiszpańskim, które jesienią i zimą występują w wersji z długim i szerokim rękawem.