kozaki fioletowe damskie

Jakie buty będą modne zimą 2018?

Moda zmienia się po prostu bezustannie i to, co uznawane było za stylowe jeszcze poprzedniej zimy, tym razem kompletnie się nie sprawdzi. Mało kto tęskni za tą najmroźniejszą porą roku, jednakże projektanci mody starają się ją ludziom uprzyjemnić. Proponują bowiem bardzo ciekawe kozaki damskie oraz botki na zimę, dzięki którym nawet szare stroje zostaną efektownie ożywione, a uśmiech sam ukaże się na twarzy.

Propozycje najmodniejszych botków

Póki temperatura nie spadła jeszcze poniżej zera, spokojnie można zrezygnować z noszenia kozaków na rzecz wygodnych botków. W tym sezonie najmodniejsze będą te lakierowane – wyglądające jak gdyby ktoś pokrył je grubą warstwą oleju, ciekawie błyszczące i dające nieograniczone możliwości stylizacyjne. Lakierowane obuwie wystąpiło na pokazach znanej marki Miu Miu, która przekonuje również do noszenia botków z noskami uformowanymi w szpic. Detale w tym sezonie będą mieć największe znaczenie!

Propozycje najmodniejszych kozaków

Gdy pogoda na dworze przestanie już dopisywać, z botków trzeba będzie przerzucić się na modne kozaki damskie DeeZee na zimę. Przeważnie kojarzone z czymś prostym, ciepłym i po prostu praktycznym, tym razem zaskakują swoim ekstrawaganckim wyglądem. Marka Dior zainspirowała się zwierzęcymi motywami i przygotowała model pokryty w całości wzorem panterki, podczas gdy firma Mulberry postanowiła wyposażyć swoje kozaczki w niesamowite obcasy, przypominające małe dzieła sztuki. Tej zimy na ulicach na pewno nie będzie nudno – projektanci mody zachęcają do zabawy z nietypowymi dodatkami.