Koszule nocne do zadań specjalnych

Nie wszyscy wiedzą, że koszule nocne nie muszą służyć wyłącznie do spania. Są też takie, które nadają się do wykonywania zadań specjalnych. Ułatwiają życie i sprawiają, że jest ono bardziej komfortowe. Do czego jeszcze można wykorzystywać koszule?

Koszule nocne do karmienia

Są to specjalne koszule dla młodych matek. Umożliwiają one wygodne karmienie piersią, bez konieczności rozbierania się. Po prostu kilkoma ruchami odpina się guziki lub zatrzaski, które otwierają fragment przodu koszuli. Dzięki temu można nakarmić malucha szybko i bardzo dyskretnie. To bardzo ważne w nocy, kiedy nie chcemy by zbyt dużo ruchu i zamieszania wybudziło wszystkich mieszkańców ze snu. Taka pidżama to też ogromna wygodna dla mamy, która może szybko zareagować na potrzeby niemowlęcia.

Koszule do szpitala

Koszule bardzo często są polecane jako ubiór, który należy zabrać ze sobą do szpitala. Czasami dotyczy to także panów. Dobrze dobrana zasłania pośladki, ale równocześnie pozostawia dolne partie ciała bardziej przewietrzone niż w przypadku spodni. Ułatwia to gojenie ran w okolicy krocza i podbrzusza. Koszule mogą też przydać się osobom po operacjach i urazach nóg. Opatrunki nie będą kolidowały z przekładaniem ubrania przez głowę. Zapewnią choremu wystarczająco dużo godności, ale równocześnie nie przysporzą tak wielu kłopotów, jak pidżamy dwuczęściowe. Koszule wysoko cenią także osoby z założonym cewnikiem. Skarżą się one na mniejszy dyskomfort związany z przyciskaniem i naciąganiem wężyków. Oczywiście wiele zależy też od przyzwyczajenia danej osoby. Wybierając się do szpitala warto zdecydować się na koszulę, w której będziemy czuli się dobrze. Niech to będzie coś ładnego, w czym chcielibyśmy być widziani. Dzięki temu pobyt poza domem może być odrobinę mniej uciążliwe i obciążające psychicznie. W końcu każdy chce wyglądać dobrze – sprawdź witrynę Obsessive.com.