kurtka ze stójką

W jaki sposób wybrać odpowiednią kurtkę na jesień?

Nie jest to łatwe, zwłaszcza że sklepy kuszą tak wieloma fasonami oraz kolorami!
Dlatego też przed zakupem nowej kurtki jesiennej, warto dokonać przeglądu swojej szafy i zastanowić się nad tym, których modeli wciąż w niej brakuje. Koniecznie warto także zainspirować się topowymi modelkami i blogerkami modowymi, które zazwyczaj jako pierwsze wyznaczają nowe trendy.

Jakie kurtki na jesień damskie będą najbardziej popularne w tym sezonie?

Z całą pewnością te lekkie i pikowane! Ten model zawsze wygląda doskonale i pasuje do każdej dowolnej stylizacji. Głównie dlatego, że jest ponadczasowy, a jednocześnie nieformalny.
Warto postawić na niezobowiązujący kolor, taki jak granat, czy czerń, która będzie odpowiednia nawet przez wiele sezonów.
Doskonałym wyborem są też kurtki skórzane, które doskonale chronią przed zimnem i wiatrem, a jednocześnie zawsze wyglądają bardzo stylowo.
Można bez problemu nosić je, zarówno do spódnic, jak i do dopasowanych spodni.

Jeśli natomiast chodzi o kurtki jesienne damskie pikowane, warto poszukać odpowiadających modeli w sklepach internetowych. Bardzo często oferują one taki sam towar jak typowe sklepy stacjonarne, ale w znacznie niższych cenach. Warto szukać też w sklepach typu vintage, gdzie niejednokrotnie można znaleźć prawdziwe perełki.