body guess damskie

W jaki sposób dobrać idealne body Guess?

Body to część garderoby, która sprawia, że każda kobieta czuje się w nim wygodnie oraz lekko. Panie nosząc body, mają tę świadomość, że dzięki niemu doskonale wymodelują swoją sylwetkę, podkreśli ono wszystkie atuty. Problem może sprawić dobór tego właściwego, ale pamiętając o kilku aspektach można mieć poczucie, że to które się na siebie zakłada, jest tym idealnym.

Co należy wiedzieć o rodzajach body? 

body guess damskie

Każda pani która decyduje się na zakup body powinna mieć świadomość tego, że ma ono kilka rodzajów, należy pamiętać o podstawowym podziale:

  • klasyczne body na grubych ramiączkach;
  • body koronkowe;

Bardzo ważna będzie również świadomość tego, że body wybiera się pod porę dnia, na dzień panie noszą zwykle modne body, do jeansów warto postawić na asymetryczne, które wraz ze spodniami stanowi idealną kompozycję, nocą warto postawić na odważniejszą kreację, czyli body w panterkę. 

Gdzie dokonać zakupu? Czy to idealny prezent dla partnerki? 

Panuje zasada, że bielizny nie powinno wręczać się podczas pierwszej randki, jednak po pewnym czasie taki prezent będzie świetnym rozwiązaniem, sprawi radość każdej nawet tej najbardziej wymagającej kobiecie. Wiedz, że body guess stanowi świetne rozwiązanie, gdyż duży wybór modeli sprawia, że każda pani znajdzie wśród nich ten najbardziej pasujący. Panie mają różne gusta, dlatego idealne body guess damskie dla każdej z nich jest nieco inne. Część pań upodobała sobie model Guess BELLE, inne twierdzą, że to Guess BELLE SOFT bądź Guess CARRIE jest tym idealnym. Warto pamiętać, że w chwili kiedy body ma stanowić formę prezentu, warto dyskretnie wybadać partnerkę, który model podoba jej się najbardziej, co zniweluje ryzyko wyboru tego mniej odpowiedniego oraz sprawi radość, co przy tego rodzaju zakupach jest najważniejsze.