Uniwersalne buty Converse

converse srebrneKażdy na pewno zna choć jeden model z super modnego obuwia marki Converse. Converse bardzo szybko zyskały miano królów trampków. Nie ma w tym nic dziwnego. Prawdopodobnie są jedną z najbardziej kojarzonych marek, a ich produkty noszą, zarówno gwiazdy filmowe, jak i zwykli ludzie. Conversy są świetną bazą do wielu stylizacji i każdemu strojowi dodają sportowego charakteru. To także wpływa znacząco na ich popularność.
Wiosna to idealny czas na to, aby zastanowić się jakiego obuwia jeszcze potrzebujemy i nabyć kilka interesujących modeli, a wśród nich oczywiście także buty Converse.

Jakie modne trampki Converse wybrać na nadchodzący sezon?

Z całą pewnością warto postawić na kolory. Każdej wiosny to one są najważniejsze! Powinny przyciągać wzrok, rozweselać każdą stylizację i dodawać jej powiewu świeżości. W tym roku warto zwrócić więc uwagę na kolory z palety róży, czerwieni oraz błękitów. To one będą cieszyć się największą popularnością i każdy powinien mieć choć jedną parę butów w kolorze innym niż czarny.
Warto zwrócić uwagę także na kolory metaliczne, ponieważ tak, jak i w poprzednim sezonie, tak i na wiosnę, powrócą one z wielkim hukiem. Srebrne oraz złote Converse 7store z całą pewnością będą stanowić doskonałą bazę do wszystkich lekko szalonych stylizacji. Mając buty w metalicznych kolorach, tak naprawdę można postawić już jedynie na drobne i delikatne dodatki, a buty i tak stworzą świetny efekt.