szpilki skórzane

Szpilki skórzane – do czego nosić?

Klasyczne szpilki to buty, które powinny się znaleźć w każdej kobiecej szafie. Chcąc je założyć warto jednak wiedzieć w jakich stylizacjach będą się one najlepiej prezentowały. 

Szpilki do spodni 

Jednym z ciekawszych połączeń jest zestawienie ze sobą szpilek i spodni. W ten sposób można stworzyć komplet, który najlepiej się sprawdzi m.in. podczas wyjścia do pracy. 

Ciekawie będą się prezentowały klasyczne szpiki z garniturem. Można też połączyć buty z jeansami i uzupełnić całość elegancką, nieco bardziej stonowaną koszulą. 

Szpilki do sukienki 

Oczywiście bardzo dobrym rozwiązaniem będzie też połączenie szpilek i sukienki. Fason oraz kolorystyka sukienki powinna pasować do okazji oraz narzuconego stylu. Szpilki w zestawieniu z długą sukienką będą się świetnie prezentowały np. z okazji ślubu czy bardziej oficjalnych bankietów. Warto także zaznaczyć, że długie sukienki i takie buty bardzo dobrze wyglądają dobrze na co dzień w stylizacjach boho. 

Klasyczne szpilki w jasnych odcieniach bardzo dobrze prezentują się też w zestawieniu z jaskrawymi, mocniejszymi sukienkami. Z kolei czarne szpilki skórzane są bardzo uniwersalne (https://zapato.com.pl/szpilki-damskie-skorzane). Można je zestawić m.in. z czerwonymi sukienkami lub modelami w kolorze butelkowej zieleni. Z pewnością przyciągną uwagę i pozwolą stworzyć niebanalne zestawienia. 

Jak dobrać idealne szpilki? 

Kupując nowe szpilki przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na rozmiar. Buty na wysokim obcasie nie powinny być zbyt ciasne, ani za szerokie. Dobrze jest wybrać rozmiar trochę mniejszy, ponieważ buty z czasem mogą się rozciągnąć. Bardzo ważne jest także wybranie butów wykonanych z naturalnych materiałów, które nie będą obcierały stóp i zapewnią im idealny komfort. 

Szpilki bardzo dobrze prezentują się w zestawieniu ze spodniami czy sukienkami. Można stworzyć naprawdę atrakcyjne stylizacja na wszelkie okazje. Szpilki bardzo dobrze prezentują się zarówno na co dzień jak i do pracy jak i na różne imprezy, bankiety, wesela i inne oficjalne wyjścia.