bluza ciemna strefa

Ciemna Strefa – ubrania dla fanów rapu

Większość fanów rapu z pewnością kojarzy markę odzieżową Ciemna Strefa stworzoną przez Bonusa RPK, który jest znany w świecie muzycznym od 2004 roku. Marka charakteryzuje się wysoką jakością tkanin i przeznaczona jest dla fanów połączenia muzyki oraz streetwearu. Ciemna Strefa wyznacza trendy dla zwolenników ulicznych stylizacji. W swojej ofercie posiada wiele ubrań i akcesoriów, które propagują wartości takie jak uczciwość, wierność ulicznym zasadom i honor. 

Oferta marki Ciemna Strefa

Marka oferuje zarówno ubrania męskie jak i damskie w różnorodnej kolorystyce. Z pewnością wyróżniają ją napisy w formie nadruków, które nierzadko zawierają wulgaryzmy lub frazy z utworów Bonusa RPK. Ciemna Strefa to nie tylko koszulki, spodnie czy bluzy. To też różnego rodzaju dodatki, zaczynając od portfeli a kończąc na okularach czy czapkach. Do najpopularniejszych produktów, z których znana jest marka należą koszulki ciemna strefa, czapki ciemna strefa czy bluzy ciemna strefa.  

Bluzy Ciemna Strefa

Dla fanów marki największym ulubieńcem jest z pewnością bluza Ciemna Strefa. Dostępne są wersje z kapturem i bez kaptura. Dzięki wykonaniu z bawełny i poliestru oraz ściągaczom są wygodne i ponadczasowe nie tylko dla fanów Bonusa RPK, ale również dla wszystkich, którzy stawiają na praktyczność. Dla osób, które nie lubią wyróżniać się z tłumu, marka oferuje bluzy bez nadruków, z samym logiem zlokalizowanym na klatce piersiowej, w różnych wariantach kolorystycznych. Dla osóbi jednocześnie fanów, którzy są znacznie odważniejsi, Ciemna Strefa przygotowała bluzy z nadrukami, które nawiązują do samej twórczości Bonusa RPK.