Żakiety damskie w obecnych trendach

Kiedy potrzebujemy bardziej oficjalnego stroju niż ten, w którym chodzimy na codzień, warto postawić na klasyczną białą koszulę i marynarkę oraz ołówkową spódnicę. Najlepszym uzupełnieniem będą szpilki w neutralnym kolorze. Dobrze mieć w szafie taki uniwersalny zestaw, który pozwoli nam się dobrze prezentować podczas oficjalnych uroczystości i wydarzeń, na których inny strój byłby niestosowny.

Bezpieczna elegancja dzięki damskim marynarkom

Niektóre panie potrzebują większej ilości takich stylizacji, ponieważ na co dzień muszą prezentować się profesjonalnie, bo właśnie tego wymaga od nich dress code obowiązujący w pracy. Wtedy standardem stają się dla nich proste spódnice, buty na obcasie, koszule i żakiety damskie. Taki zestaw to absolutny must have w szafie każdej kobiety. Niektóre panie preferują garsonki, czyli zestawienie spódnicy i marynarki, które do siebie pasują pod względem kolorystycznym, tworzą jakby jedną całość, tak jak w wypadku mężczyzn jest z garniturem.

żakiety damskie

Żakiety klasyczne i oryginalne

Kupując klasyczny żakiet z pewnością dobierzemy do niego resztę elementów, które stworzą unikatowe połączenie. Każda z nas jest inna, mamy inne gusty i nikt nie zaprzeczy temu, że poprzez ubiór wyrażamy swoją indywidualność, tak dobre ubrania znajdziemy na przykład w Yups. Świetnym wyborem są żakiety w kratę i pudełkowe czyli proste bez kołnierza. Mogą kończyć się w okolicy bioder, być zapinane bądź tworzyć bardziej luźną formę w postaci narzutki.