Spodnie damskie w eleganckich stylizacjach

kobiece jeansyEleganckie stylizacje dla kobiet nie muszą opierać się o sukienki bądź spódnicę. Można stworzyć je także ze spodniami. Wystarczy wybrać odpowiedni model. Jak powinien on wyglądać i z czym go połączyć?

Zestaw z koronkowym body

Jednym z zestawów, który sprawdzi się na wieczorowe wyjścia, jest połączenie spodni damskich z koronkowym body. Żeby taki zestaw nie wyglądał zbyt wyzywająco, warto dodać do niego czarną, minimalistyczną marynarkę, która zakryje nieco ciała i tylko częściowo odkryje koronkowe body. Spodnie damskie w tym zestawieniu powinny być jak najprostsze. Najlepiej sprawdzi się czarny model w kant. Stylizację całą w czerni można nieco urozmaicić dzięki torebce bądź butom w mocnym kolorze na przykład czerwieni.

Zestaw z elegancką koszulą

Elegancka stylizacja sprawdza się nie tylko na wieczór, ale również na dzień. Potrzebujemy jej chociażby na rozmowę kwalifikacyjną. W tym przypadku górną część stylizacji powinna stanowić biała, minimalistyczna koszula. Warto zwrócić uwagę na to, żeby nie prześwitywała. Damskie spodnie w tym przypadku powinny być oczywiście czarne. Do zestawu należy dodać minimalistyczną w formie marynarkę oraz szpilki na średnim obcasie. Warto pamiętać o eleganckiej torebce w czarnym odcieniu.