żakiet żakardowy

Modne żakiety na wiosnę i jesień

Jeśli nie wiosna, to która pora roku jest najlepsza na robienie porządków w szafie? Wraz z przyjściem wiosny warto zrobić między innymi przegląd żakietów damskich i zastanowić się, na jakie potrzeba jeszcze zrobić miejsce w szafie. Wiosną warto zaszaleć odrobinę z ich fakturą oraz kolorystyką, ponieważ pierwsze ciepłe miesiące są najlepsze na to, aby pokazać swój styl i gust.

Jakie damskie żakiety wybrać na nadchodzący sezon jesienny?

Jeśli chodzi o modne żakiety damskie, warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Tej jesieni zdecydowaną popularnością cieszą się wszelkie odcienie różu oraz czerwieni. Zdecydowanie będzie to sezon, który upłynie pod znakiem oryginalnych i mocnych kolorów, które będą robić furorę na ulicy wśród mijanych osób.
Warto wybrać także choć jeden żakiet w kratkę. Kratka jest modna już drugi sezon, ale jak wiadomo, z każdym kolejnym, przechodzi ona drobne modyfikacje. Tej jesieni warto postawić na drobną, małą i gęstą kratkę, która przeplatać się będzie z innymi kolorami. W tym przypadku warto wybierać kratkę przeplatającą się chociażby z czerwienią. Tego typu żakiety znaleźć można teraz w praktycznie każdym sklepie, zarówno stacjonarnym, jak i tym, który oferuje sprzedaż za pośrednictwem internetu.