stylizacje nastolatków

Młodzieżowe stylizacje z bluzą w roli głównej

Przechadzając się ulicami miast można spotkać nastolatków, których stylizacje przyciągają wzrok i są nieszablonowe. Nie ma się co temu dziwić. W końcu to m.in. przez ubiór chcą oni wyrazić siebie, a duża dostępność rozmaitych elementów garderoby niewątpliwie ułatwia to zadanie. W tym artykule zwrócimy uwagę na odzież, jaką są bluzy dla nastolatków. Podpowiemy, jak je łączyć z innymi ubraniami aby uzyskać ciekawe efekty.

Bluzy dla nastolatka w połączeniu ze spodniami

Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy, jeśli chodzi o stylizowanie bluz dla nastolatków, jest łączenie ich ze spodniami. Oczywiście nie ma się co temu dziwić, ponieważ przez długi czas to właśnie takie zestawienie było spotykane najczęściej. Co ważne, w dalszym ciągu bluza dla nastolatków stanowi doskonałe uzupełnienie dla stylizacji, w której pierwsze skrzypce grają właśnie spodnie. Dlatego też można ją włożyć do dżinsów, spodni dzianinowych, legginsów i wielu, wielu innych modeli.

Bluzy dla nastolatka w połączeniu ze spódnicami

Moda jest niezwykle elastyczna i pozwala na tworzenie stylizacji wbrew powszechnie panującym zasadom. Stąd też nikogo nie dziwi już widok młodej kobiety, której stylizacja opiera się na spódnicy, a na wierzch ma narzuconą bluzę młodzieżową. Wartym podkreślenia jest również fakt, że obecnie tego typu elementy garderoby przyjmują rozmaitą formę. Można bowiem spotkać kolorowe bluzy młodzieżowe z kapturem, ale również te w stonowanych kolorach, które przypominają bardziej oversizową, elegancką bluzkę. Stąd też wybierając odpowiedni model bluzy, z łatwością połączymy ją z outfitem na niemal każdą okazję.

Młodzieżowe bluzy w połączeniu z sukienkami

Młodzieżowe bluzy kolorowe z ozdobnymi grafikami, mogą stanowić także rewelacyjny dodatek do outfitów z sukienkami. Wystarczy dopasować ze sobą ich style, aby uzyskać ciekawą i modną stylizację. Np. bluzy typu bomberki idealnie łączyć się będą z dżinsowymi sukienkami midi lub dzianinowymi typu maxi. Możliwości ich zestawiania jest wiele i zależą one od pomysłu danej osoby.