Koszulki męskie Nike – jak stylizować?

Nike to jedna z bardziej popularnych firm zajmujących się odzieżą sportową na całym świecie. Dzięki swojej długoletniej tradycji na rynku i wysokiej jakości sprzedawanych produktów, ubrania firmowane przez Nike stały się kultowe. Nie ma chyba osoby, która nie rozpoznałaby charakterystycznego logo tej firmy. W poniższym tekście przedstawimy sposoby na stylizowanie klasycznych męskich koszulek Nike. Zapraszamy do lektury!

Koszulki męskie Nike – stara, dobra, klasyka

O koszulkach Nike może śmiało powiedzieć, że są one męskim odpowiednikiem „małej czarnej” – nigdy nie wyjdą z mody, są uniwersalne i pasują do każdej okazji. Chociażby z tego powodu powinno się mieć kilka z nich w swojej szafie. Są one bowiem doskonałym kompromisem między wyglądem na luzie, a bardziej oficjalnym. I choć oryginalnie zostały stworzone do uprawiania sportu, dzisiejsza moda nadała im zdecydowane więcej zastosowań.

Do czego nosić koszulki męskie Nike?

Koszulki męskie Nike można śmiało komponować z klasycznymi jeansami, dresami, a nawet z bardziej eleganckimi spodniami dla przełamania konwencji. Doskonale będą one współgrały z najróżniejszymi modelami sneakersów, które obecnie są niezwykle modne i dostępne w przeróżnych fasonach i wariantach kolorystycznych. Co do ubrania wierzchniego, które założone na koszulkę firmy Nike będzie prezentowało się nienagannie to zdecydowanie dobrym wyborem będzie postawienie na jeansową kurtę lub klasyczną, skórzaną ramoneskę. Dobrym zwieńczeniem stylizacji będzie czapka z daszkiem lub czapka zimowa.