Jaka piżama do karmienia jest godna uwagi?

Wybranie porządnej piżamy do karmienia jest trudnym zadaniem zwłaszcza dla mam, które spodziewają się pierwszego dziecka. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na co zwrócić uwagę wybierając piżamę do karmienia.

Nocna odzież ciążowa

Profesjonalna piżama do karmienia musi zapewniać nadzwyczajną wygodę. Godne polecenia są nie tylko koszule z odpinanymi ramiączkami, ale również charakterystyczne koszule z rozcięciem na wysokości piersi. W ostatnim czasie bardzo modne są także koszule do karmienia z kopertowym dekoltem. Najbardziej uniwersalna piżama do karmienia posiada specjalne rozcięcie pod szyją i zapięcia na guziki. Jest to doskonały wybór dla kobiet z dużymi i małymi piersiami. Wybierając koszule z odpinanymi ramiączkami warto postawić na modele, które można odpiąć jedną ręką.

Jakie zalety i wady mają piżamy do karmienia z kopertowym dekoltem?

Piżama do karmienia z kopertowym dekoltem jest odcinana pod biustem. Są to bardzo uniwersalne piżamy, które doskonale sprawdzą się nie tylko w ciąży, ale również po porodzie. Piżamy tego typu mogą niestety być niewygodne dla kobiet z większymi piersiami. Głęboki dekolt co prawda ułatwia karmienie, ale niestety może być w nim widoczny duży fragment biustonoszu. Dobrym wyborem jest także koszula do karmienia z rozcięciami na wysokości piersi. Piżamy tego typu są zawsze gotowe do użycia, dlatego też nie ma potrzeby rozwiązywania sznurków i rozpinania guzików.