Jaka czapka nike z daszkiem jest godna polecenia?

Jeżeli chodzi o czapki nike z daszkiem, to w pierwszej kolejności należy dobierać je do kształtu swojej twarzy. Oryginalna czapka nike z daszkiem od bardzo dawna jest ważnym elementem męskiej garderoby. Czapki doskonale sprawdzą się przede wszystkim w sezonie letnio-wiosennym. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale ochrona przed promieniami słonecznymi odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego też warto zadbać o odpowiednie nakrycie głowy.

Jakie są najpopularniejsze modele czapek z daszkiem?

W dzisiejszych czasach można wyróżnić trzy główne modele czapek z daszkiem, które różnią się między sobą nie tylko kształtem i kolorem, ale również zapięciem z tyłu i rodzajem daszka. Klasyczna czapka nike z daszkiem posiada specjalny system regulujący z tyłu. Modele te mają zazwyczaj zaokrąglony daszek, dzięki czemu można je idealnie dopasować do kształtu każdej głowy. W Polsce bardzo popularne są również czapki snapback, które wyróżniają się prostym daszkiem oraz regulowanym zapięciem z tyłu głowy. Warto wspomnieć także o czapkach fullcap, które do złudzenia przypominają wspomniane wcześniej czapki snapback. Modele te nie posiadają jednak plastikowego zapięcia z tyłu.

Moda na czapki 5 panel

Od kilku sezonów rekordy sprzedaż bije czapka nike z daszkiem typu 5 panel. Modele tego typu są dość płaskie i co najważniejsze są inaczej szyte. Jak sama nazwa wskazuje czapki 5 panel szyte są w pięciu miejscach. Jedna z części przyjmuje zazwyczaj postać dużego logo.