bluza kangurka damska

Jak się ubierać na co dzień?

 

To, jak człowiek wygląda na co dzień w dużej mierze determinuje zawód, jak wykonuje ze względu na to, że w pracy spędza się dużą część swojego życia. Gdy w miejscu zatrudnienia nie ma dress code można pozwolić sobie na nieco luźniejsze stylizacje. Jak się ubierać wygodnie, ale też stylowo?

Wygodnie czyli jak?

W tym wypadku dużo zależy oczywiście od upodobań danej osoby. Ważne jest to, aby przez ubrania nie zaburzać swoich proporcji. Decydując się na modne bluzy damskie z kapturem, warto postawić na obcisły dół na przykład w postaci spodni czy spódnicy ołówkowej, która będzie podkreślać figurę. Można też przewiązać się paskiem w tali, co jest doskonałym zabiegiem stylizacyjnym. Bluzy damskie można potraktować, jako odzież wierzchnią, co więcej nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawić je z butami na obcasie.

Elegancko w bluzie?

Damskie bluzy rozpinane (np. takie https://yups.pl/bluzy) obecnie można kupić w większości sklepów sieciowych, są dostępne w różnych kolorach i wzorach, także bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Można prezentować się elegancko, mając na sobie założoną wygodną bluzę czy luźny t-shirt albo spodnie boyfriendy, wszystko zależy od tego, jak zestawimy dane ubrania ze sobą oraz dodatki, które także pełnią bardzo ważną rolę w całej stylizacji. Wybierając wygodę niekoniecznie trzeba rezygnować z ciekawego, stylowego wyglądu.