cocomore

Jak przygotować się do zakupów?

W bardzo krótkim czasie można urozmaicić zawartość swojej szafy, stawiając na sklepy internetowe np. Cocomore sklep. Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie jednak zakupów bez przekroczenia progu stacjonarnego sklepu. Wybierając się do sklepu z odzieżą i mając w planach zaopatrzenie się w górę ciuchów, warto posiłkować się kilkoma praktycznymi wskazówkami, które te zakupy ułatwią i sprawią, że będą one niezwykle przyjemne.

PRZED zakupami

Aby nie przesadzić z ilością kupionych ubrań, które i tak będą potem leżeć na dnie szafy i aby nie przepłacić, przed zakupami warto usiąść przy biurku i sporządzić listę potrzebnych rzeczy.

cocomore

Jeśli jest się modową fanką, a kolekcję ubrań uzależnia się od panujących aktualnie trendów, przejrzeć można kobiece magazyny, asortyment sklepów internetowych – przykładem może być Cocomore odzież – czy ubrania polecane przez celebrytki – sprawdź tu źródło. Pomocne może okazać się wycinanie stron z artykułami na temat mody, przytwierdzanie ich do tablicy korkowej lub lodówki oraz podkreślenie ubrań, które najbardziej się podobają.

NA zakupach

Nie tylko ważne jest to, co się kupuje, ale także to, co ma się na sobie w trakcie zakupów. Strój powinien być praktyczny i wygodny. W zestawie nie może zatem zabraknąć: butów łatwych do ściągnięcia, najlepiej bez sznurówek oraz płóciennej, ekologicznej torby na ramię lub torebki zapinanej na zamek przewieszona na skos.

Nie poleca się zakładania w ten dzień rajstop, a ilość dopuszczalnych warstw ubrań to magiczna liczba 2 (pozwoli to zaoszczędzić czas w przymierzalni). Jeśli ma się na sobie sukienkę, nie powinna mieć guzików, czy zamka.