Jak kupić damską bieliznę erotyczną – poradnik dla pań

Bielizna erotyczna jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów na różne okazje, które kupują mężczyźni. Panowie dwoją się i troją, aby wybrać odpowiedni rozmiar, typ oraz kolor bielizny, lecz nie ma co ukrywać, nie jest to ich świat i nie czują się w nim zbyt pewnie. Co innego jednak kobiety, dla których taka bielizna jest naturalna. Czym zatem kobiety powinny się kierować, gdy kupują dla siebie erotyczną bieliznę?

Bielizna erotyczna — jak wybrać rozmiar?

Każda z nas doskonale wie, jak trudne jest poprawne dobranie odpowiedniego rozmiaru bielizny. Wiele sklepów posiada różną rozmiarówkę, co powoduje, że nie ma co się w ich przypadku całkowicie sugerować już posiadaną bielizną. Jak zatem mniej więcej ją dla siebie dobrać? Najlepiej dopasować ją do typu swoje sylwetki. Małe rozmiary, czyli S i M, to najlepsza propozycja dla kobiet o drobnej budowie ciała. Modele od XL wzwyż to bielizna dla tęższych kobiet, a wersje L to modele uniwersalne, pasujące do kobiet o średnie budowie ciała.

Co wybrać?

Zupełnie osobną sprawą jest natomiast to, co konkretnie wybrać. Jak wiadomo, dzięki erotycznej bieliźnie bezdyskusyjne każda z nas czuje się w łóżku pewniej, odważniej, a także po prostu piękniej. Co jednak wybrać, aby taki efekt był możliwie najlepszy? W tym wypadku wiele zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu. Jednym kobietom wystarczy tylko gustownie wykonany zestaw majteczki plus biustonosz, a inne natomiast będą wolały coś nieco bardziej wyzywającego, takiego jak gorsety czy też nawet bodystocking. W przypadku tego drugiego dodatkową ogromną zaletą jest fakt, że posiada on bardzo dobre dopasowywanie się do ciała, co skutecznie eliminuje trudność w dobraniu rozmiaru.

Praktyczne rozwiązania

Oczywiście nawet w przypadku bielizny erotycznej istnieje miejsce na kilka praktycznych porad względem niej. Przede wszystkim, jeśli chce się wizualnie nieco zeszczupleć, poleca się wybrać coś z pionowymi paskami lub też aplikacjami, co spowoduje optycznie zwężenie tali.