Eleganckie koszule męskie- jaki model wybrać

W szafie każdej kobiety powinna znaleźć się mała czarna, tak w przypadku mężczyzn jest to elegancka koszula . To absolutne must have różnych stylizacji. Na rynku jest wiele modeli koszuli, jednak niewielu mężczyzn wie, jak odpowiednio dobrać koszulę do sylwetki, aby nie popełnić faux pas i dobrze się prezentować.

Eleganckie koszule męskie– czym kierować się przy ich wyborze?

Wybierając koszule męskie warto zwrócić uwagę na materiał. Na rynku można znaleźć zarówno bawełniane  koszule, jak i poliestrowe. Oczywiście dostępne są także modele lniane czy też jedwabne jednak one sprawdzają się lepiej w ciepłe dni, gdyż są przewiewne. Z kolei koszule bawełniane można nosić przez cały rok. Pasują do wielu stylizacji i dobrze się prezentują. A ponadto są również bardzo wygodne.

Splot ma znaczenie

Oczywiście nie można również zapomnieć o splotach. Najlepsze są podwójne. Takie koszule są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i mogą służyć nam przez wiele lat. Nie kurczą się, ani nie rozciągają nawet po wielu praniach. Również mniej się gniotą, co stanowi kolejną zaletę, szczególnie gdy nie mamy wiele czasu na prasowanie i szukamy najlepszych rozwiązań. Eleganckie kozule męskie dwusplotowe oznaczone są na metce słowami „two ply”

Jak nosić koszulę?

Mężczyźnie, którzy mogą pochwalić się sylwetką w literę T, mogą pozwolić sobie na dopasowane modele. W przypadku panów zmagających się z nadprogramowymi kilogramami lepiej wybrać prosty i nietaliowany fason. W żadnym wypadku koszula nie może rozchodzić się na brzuchu. Również guziki nie powinny się odpinać, gdyż wygląda to nieestetycznie.