Bielizna – ważny element kobiecej garderoby

Kupując bieliznę, wiele kobiet nawet nie zastanawia się nad tym, jak wiele ważnych i różnych ról może ona pełnić, zależnie od tego, co się wybiera. Warto przyjrzeć się poszczególnym typom bielizny.

Praktyczna – idealna na co dzień

Jest to kwestia gustu i preferencji, ale zdecydowanie najlepiej do codziennego noszenia sprawdzi się bielizna wygodna i zapewniająca przewiew, a więc przede wszystkim bawełniana. Warto też stawiać na komfortowe fasony – niekoniecznie takie będą skąpe, koronkowe stringi, podrażniające wrażliwe okolice.

Bielizna wyszczuplająca

Wiele kobiet zapomina, jak wielka drzemie w niej siła. Za pomocą dobrze dobranych elementów tego rodzaju można w chwilę „stracić” kilka kilogramów i nie przejmować się tym, że w wieczorowej sukni widoczne są fałdki tłuszczu na brzuchu. Takie produkty mogą również unosić optycznie biust i pośladki, a więc gwarantować oszałamiającą figurę bez żadnego wysiłku.

Seksowna bielizna – dla podgrzania atmosfery w sypialni

Na pewno warto też sięgać po zmysłową erotyczną bieliznę. Jest to sposób na rozpieszczenie nie tylko partnera. Ubrana w zmysłowe koronki czy siateczki, lub po prostu pięknie fasony, kobieta poczuje się bardziej pewna siebie i piękniejsza. To zaś sprzyja większej otwartości w czasie zbliżeń i pozwala czerpać większą przyjemność z bliskości partnera – ma się bowiem pewność, że wygląda się naprawdę pięknie i niedoskonałości ciała nie mają znaczenia. https://lacoco.pl/108-seksowna-bielizna