Bardzo seksowna i funkcjonalna bielizna

Stringi damskie to rodzaj bielizny, który zalicza się nie tylko do tej bardziej seksownej, ale także praktycznej. Wiele bowiem Pań nosi ją na co dzień, rezygnując z innej bielizny. Nic dziwnego, bo stringi, jeśli są dobrze dobrane nie tylko wyglądają świetnie, ale także potrafią być bardzo wygodne, szczególnie latem, kiedy pragniemy zminimalizować ilość rzeczy, jakie mamy na sobie. Jednak, aby pokochać majtki typu stringi, należy dobrze je dobrać, aby nie zrazić się do ich noszenia na co dzień.

Jak dobierać majtki typu stringi

Jeśli chodzi o stringi damskie to należy je dobrze dobrać, aby nie tylko prezentowały się dobrze, ale także były wygodne. Najgorsze co możemy zrobić to kupić stringi damskie za małe nawet o pół rozmiaru. Nie tylko narażamy się wtedy na wszelkiego rodzaju infekcje, które mogą zostać spowodowane przez otarcia różnego rodzaju, ale także będzie bardzo widoczne odcięcie się pośladków, co nawet pod braniem nie prezentuje się korzystnie. Zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na stringi prosto z Obsessive, które będą nieco elastyczne, a także nawet o pół rozmiaru za duże lub idealne. Tym sposobem pośladki będą prezentować się bardzo dobrze, a noszenie majtek tego typu będzie bezpieczne.

Jaki materiał wybierać, jeśli chodzi o stringi

Stringi damskie dostaniemy nie tylko w różnych modelach i wzorach, ale także wykonane z różnych materiałów. Jeśli chodzi o kupno pierwszych stringów to jako pierwsze lepiej wybrać te bawełniane. Są one bowiem najwygodniejsze i o wiele łatwiej jest dzięki temu nauczyć się w nich chodzić. Jeśli zależy nam na bieliźnie na specjalne okazje, która będzie wykończona koronką to warto nie tylko je przymierzyć, aby rozmiar był dobrany odpowiednio, ale także dokładnie sprawdzić, czy koronka nie jest twarda i nieprzyjemna, a także czy są elastyczne. Warto także zwrócić uwagę na to, jak stringi, a raczej koronka na nich jest wykończona. Jeśli krawędzie są ostre, to lepiej sobie ten model odpuścić i wybrać inny, bo może to spowodować wszelkiego rodzaju otarcia i dyskomfort.